CGA1A2X7R1E471M030BA
DigiKeys produktnummer
445-12102-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-12102-1-ND - Remsbit (CT)
445-12102-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA1A2X7R1E471M030BA
Beskrivning
CAP CER 470PF 25V X7R 0201
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 pF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0201 (metrisk 0603)
EDA-/CAD-modeller
CGA1A2X7R1E471M030BA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)