C4532NP02J333J200KA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 6 426
Datablad
0.033 µF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1812 (metrisk 4532)