C3225X7T2E334M200AE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 7 194
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Knowles Syfer
0.33 µF ±20% 250V Keramiska kondensatorer X7T 1210 (metrisk 3225)
C3225X7T2E334M200AE
DigiKeys produktnummer
C3225X7T2E334M200AE-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3225X7T2E334M200AE
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7T 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C3225X7T2E334M200AE Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Inte för nya designer
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,091" (2,30mm)