C3225X7T2E334M200AA
DigiKeys produktnummer
445-14940-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-14940-1-ND - Remsbit (CT)
445-14940-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3225X7T2E334M200AA
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7T 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.33 µF ±20% 250V Keramiska kondensatorer X7T 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
C3225X7T2E334M200AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)