C3225X7T2E334K200AE
DigiKeys produktnummer
445-173718-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-173718-1-ND - Remsbit (CT)
445-173718-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3225X7T2E334K200AE
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7T 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.33 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7T 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C3225X7T2E334K200AE Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,091" (2,30mm)