C3225X7R2A155K200AB
DigiKeys produktnummer
445-14934-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-14934-1-ND - Remsbit (CT)
445-14934-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3225X7R2A155K200AB
Beskrivning
CAP CER 1.5UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C3225X7R2A155K200AB Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)