C3225C0G3A152J200AC
DigiKeys produktnummer
445-174775-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-174775-1-ND - Remsbit (CT)
445-174775-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3225C0G3A152J200AC
Beskrivning
CAP CER 1500PF 1KV NP0 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1500 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C3225C0G3A152J200AC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Högspänning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)