C3216X7T2J103K085AC
DigiKeys produktnummer
445-7759-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-7759-1-ND - Remsbit (CT)
445-7759-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216X7T2J103K085AC
Beskrivning
CAP CER 10000PF 630V X7T 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7T 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C3216X7T2J103K085AC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)