C3216NP02W822J115AA
DigiKeys produktnummer
445-C3216NP02W822J115AATR-ND - Remsa och spole (TR)
445-C3216NP02W822J115AACT-ND - Remsbit (CT)
445-C3216NP02W822J115AADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3216NP02W822J115AA
Beskrivning
CAP CER 8200PF 450V NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8200 pF ±5% 450V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
C3216NP02W822J115AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Egenskaper
Hög temperatur
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)