C2012X7R2E222M085AA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 13 407
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 1 462
Datablad
Similar
Similar
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
Taiyo Yuden
Knowles Syfer
2200 pF ±20% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)