C2012X5R1E335M125AB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 5 208
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 23 757
Datablad
Similar
Similar
3.3 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)