C2012C0G2W332J125AA
DigiKeys produktnummer
445-15323-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-15323-1-ND - Remsbit (CT)
445-15323-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2012C0G2W332J125AA
Beskrivning
CAP CER 3300PF 450V C0G 0805
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 450V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C2012C0G2W332J125AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)