C2012C0G2W272J125AA
DigiKeys produktnummer
445-15319-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-15319-1-ND - Remsbit (CT)
445-15319-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2012C0G2W272J125AA
Beskrivning
CAP CER 2700PF 450V C0G 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2700 pF ±5% 450V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C2012C0G2W272J125AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)