C2012C0G2E103J125AA
DigiKeys produktnummer
445-15283-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-15283-1-ND - Remsbit (CT)
445-15283-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C2012C0G2E103J125AA
Beskrivning
CAP CER 10000PF 250V C0G 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C2012C0G2E103J125AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)