C1608X5R0J106M080AB är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 128 794
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 458 044
Datablad
Similar
Similar
Direkt
KYOCERA AVX
Direkt
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
10 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0603 (metrisk 1608)