C1608NP02A122J080AA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 72 639
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 2 083
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Murata Electronics
1200 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)