C1608C0G1H221J080AA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 21 713
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 12 703
Datablad
Uppgradering
Direkt
KEMET
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
220 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)