C1005X7R1H332M050BA
DigiKeys produktnummer
445-4920-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-4920-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C1005X7R1H332M050BA
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1005X7R1H332M050BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Artikelstatus
Föråldrad
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)