ACT45C-220-2P-TL000
DigiKeys produktnummer
445-ACT45C-220-2P-TL000TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-ACT45C-220-2P-TL000CT-ND - Remsbit (CT)
445-ACT45C-220-2P-TL000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACT45C-220-2P-TL000
Beskrivning
CMC 22UH 200MA AEC-Q200 125DEGC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1.2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 1Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACT45C-220-2P-TL000 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
200mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
1Ohm
Serie
Märkspänning - DC
50V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Filtertyp
Signalledning
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
2
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Impedans @ frekvens
1.2 kOhms @ 10 MHz
Höjd (max)
0,118" (3,00mm)
Induktans @ frekvens
22 µH @ 100 kHz