ACT45B-110-2P-TL003
DigiKeys produktnummer
445-3956-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-3956-1-ND - Remsbit (CT)
445-3956-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACT45B-110-2P-TL003
Beskrivning
CMC 11UH 250MA 2LN 600 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 600 Ohms @ 10 MHz 250mA DCR 600mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACT45B-110-2P-TL003 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
250mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
600mOhm
Serie
Märkspänning - DC
50V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,118" (3,00mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 10 MHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Induktans @ frekvens
11 µH @ 100 kHz