ACT1210-101-2P-TL00
DigiKeys produktnummer
445-172386-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-172386-1-ND - Remsbit (CT)
445-172386-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACT1210-101-2P-TL00
Beskrivning
CMC 100UH 150MA 2LN 5.1KOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 5.1 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 1,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACT1210-101-2P-TL00 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
150mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
1,5Ohm
Serie
Märkspänning - DC
80V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,154" x B 0,098" (3,90 x 2,50mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,098" (2,50mm)
Impedans @ frekvens
5.1 kOhms @ 10 MHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Induktans @ frekvens
100 µH @ 100 kHz