ACM4520-231-2P-T000
DigiKeys produktnummer
445-8643-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-8643-1-ND - Remsbit (CT)
445-8643-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACM4520-231-2P-T000
Beskrivning
CMC 3A 2LN 230 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 230 Ohms @ 100 MHz 3A DCR 50mOhm
EDA-/CAD-modeller
ACM4520-231-2P-T000 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
3A
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm
Serie
Märkspänning - DC
50V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 0,185" x B 0,177" (4,70 x 4,50mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,079" (2,00mm)
Impedans @ frekvens
230 Ohms @ 100 MHz