ACM2520-102-2P-T002
DigiKeys produktnummer
445-8931-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-8931-1-ND - Remsbit (CT)
445-8931-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACM2520-102-2P-T002
Beskrivning
CMC 200MA 2LN 1 KOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 900mOhm
EDA-/CAD-modeller
ACM2520-102-2P-T002 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
200mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
900mOhm
Serie
Märkspänning - DC
20V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz