ACM12V-351-2PL-TL00
DigiKeys produktnummer
445-ACM12V-351-2PL-TL00TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-ACM12V-351-2PL-TL00CT-ND - Remsbit (CT)
445-ACM12V-351-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACM12V-351-2PL-TL00
Beskrivning
CMC 10A 2LN 350 OHM SMD AEC-Q200
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 350 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 2,9mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ACM12V-351-2PL-TL00 Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
2,9mOhm
Tillverkare
TDK
Märkspänning - DC
80V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 0,472" x B 0,433" (12,00 x 11,00mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,236" (6,00mm)
Impedans @ frekvens
350 Ohms @ 100 MHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Strömklassning (max)
10A