DA-044-24-02-00-00
DA-044-24-02-00-00
DA-044-24-02-00-00
DA-044-24-02-00-00
DigiKeys produktnummer
926-1065-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DA-044-24-02-00-00
Beskrivning
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 44W
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Direkt till luft Termisk - termoelektriska peltiermonteringar44 W
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DA-044-24-02-00-00 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Spänning
24 V
Tillverkare
Tark Thermal Solutions
Fläktplats
Varm sida
Serie
Kraft - ingång
53 W
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-44°C
Artikelstatus
Aktiv
Vikt
1,3 lbs (589,7 g)
Värmeöverföringstyp
Direkt till luft
Dimensioner - övergripande
L 120 x B 100 x H 73,8mm
Effekt - kylning
44 W
Basproduktens nummer
Ström
2.2 A