AA-150-24-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-150-24-22-00-00
DigiKeys produktnummer
926-1061-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AA-150-24-22-00-00
Beskrivning
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 143W
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Luft till luft Termisk - termoelektriska peltiermonteringar143 W
Kategori
Spänning
24 V
Tillverkare
Tark Thermal Solutions
Fläktplats
Kall sida/varm sida
Serie
Kraft - ingång
190 W
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-48°C
Artikelstatus
Aktiv
Vikt
11,0 lbs (5,0 kg)
Värmeöverföringstyp
Luft till luft
Dimensioner - övergripande
L 300 x B 153 x H 166,4mm
Effekt - kylning
143 W
Basproduktens nummer
Ström
7.9 A