AA-060-24-22-00-00
AA-060-24-22-00-00
AA-060-24-22-00-00
AA-060-24-22-00-00
DigiKeys produktnummer
926-1058-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AA-060-24-22-00-00
Beskrivning
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 58W
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Luft till luft Termisk - termoelektriska peltiermonteringar58 W
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AA-060-24-22-00-00 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Spänning
24 V
Tillverkare
Tark Thermal Solutions
Fläktplats
Kall sida/varm sida
Serie
Kraft - ingång
74 W
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-51°C
Artikelstatus
Aktiv
Vikt
5,5 lbs (2,5 kg)
Värmeöverföringstyp
Luft till luft
Dimensioner - övergripande
L 230 x B 122 x H 146,9mm
Effekt - kylning
58 W
Basproduktens nummer
Ström
3.1 A