AA-019-12-22-00-00
AA-019-12-22-00-00
Thermal Wizard for Device Cooling Applications
AA-019-12-22-00-00
DigiKeys produktnummer
926-1050-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AA-019-12-22-00-00
Beskrivning
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 20W
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Luft till luft Termisk - termoelektriska peltiermonteringar20 W
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AA-019-12-22-00-00 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Spänning
12 V
Tillverkare
Tark Thermal Solutions
Fläktplats
Kall sida/varm sida
Serie
Kraft - ingång
28 W
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-10°C-52°C
Artikelstatus
Aktiv
Vikt
0,661 lb (299,82 g)
Värmeöverföringstyp
Luft till luft
Dimensioner - övergripande
L 80 x B 62,2 x H 104,5mm
Effekt - kylning
20 W
Basproduktens nummer
Ström
2.3 A