PC60.07.0180AQ
DigiKeys produktnummer
931-PC60.07.0180AQ-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PC60.07.0180AQ
Beskrivning
WIDEBAND CELLULAR 90X15MM PCB AN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz 4G, 5G, LTE, Wi-Fi Patch (flat) RF-antenner 617MHz-698MHz, 698MHz-806MHz, 824MHz-960MHz, 1,427MHz-1,518GHz, 1,71GHz-2,2GHz, 2,3GHz-2,69GHz, 3,3GHz-5GHz, 5,15GHz-5,925GHz 0,09dBi, 1,71dBi, 2,47dBi, 2,64dBi, 3,66dBi, 4,59dBi, 6dBi, 6,21dBi I-PEX MHF1 Lim
Kategori
Antal band
8
Tillverkare
Taoglas Limited
Förstärkning
0,09dBi, 1,71dBi, 2,47dBi, 2,64dBi, 3,66dBi, 4,59dBi, 6dBi, 6,21dBi
Förpackning
Påse
Effekt - max
10 W
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 180mm
RF-familj/standard
Mobiltelefon, WiFi
Terminering
I-PEX MHF1
Frekvensgrupp
Bredband
Monteringstyp
Lim
Frekvens - (center/band)
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz
Höjd (max)
0,042" (1,06mm)
Frekvensomfång
617MHz-698MHz, 698MHz-806MHz, 824MHz-960MHz, 1,427MHz-1,518GHz, 1,71GHz-2,2GHz, 2,3GHz-2,69GHz, 3,3GHz-5GHz, 5,15GHz-5,925GHz