OMB.915.B08F21
DigiKeys produktnummer
931-1519-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OMB.915.B08F21
Beskrivning
915MHZ 8DBI OMNI ANTENNA WITH N
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
915MHz ISM Spröt (rak) RF-antenner 902MHz-928MHz 8dBi N-typ hona Konsolmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OMB.915.B08F21 Modeller
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
1,5
Förpackning
Rör
Förstärkning
8dBi
Artikelstatus
Aktiv
Effekt - max
50 W
RF-familj/standard
Allmän ISM
Terminering
N-typ hona
Frekvensgrupp
UHF (300MHz-1GHz)
Monteringstyp
Konsolmontering
Frekvens - (center/band)
915MHz
Höjd (max)
58,032" (147,40cm)
Frekvensomfång
902MHz-928MHz