Bilden för GW17.07.0250E är inte tillgänglig
GW17.07.0250E
DigiKeys produktnummer
931-GW17.07.0250E-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GW17.07.0250E
Beskrivning
GW17.07.0250E 2.4GHZ TERMINAL AN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,45GHz General Purpose Spröt (högervinklad) RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz 2,7dBi I-PEX MHFI (U.FL) Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Taoglas Limited
Förstärkning
2,7dBi
Förpackning
Bulk
Effekt - max
2 W
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 250mm
RF-familj/standard
Allmän ISM
Terminering
I-PEX MHFI (U.FL)
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz)
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvens - (center/band)
2,45GHz
Höjd (max)
4,433" (112,60mm)
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz