FXP810.09.0100C
DigiKeys produktnummer
931-1122-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FXP810.09.0100C
Beskrivning
RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz, 5,4GHz Wi-Fi Patch (flat) RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz, 4,9GHz-5,8GHz 2,4dBi, 5,1dBi MMCX hane Lim
Kategori
Antal band
2
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
1,7
Serie
Förstärkning
2,4dBi, 5,1dBi
Förpackning
Påse
Effekt - max
2 W
Artikelstatus
Inte för nya designer
Egenskaper
Kabel - 100mm
RF-familj/standard
WiFi
Terminering
MMCX hane
Frekvensgrupp
UHF (2GHz-3GHz), SHF (f > 4GHz)
Monteringstyp
Lim
Frekvens - (center/band)
2,4GHz, 5,4GHz
Höjd (max)
0,004" (0,10mm)
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz, 4,9GHz-5,8GHz