FXP050.07.0100C
DigiKeys produktnummer
931-FXP050.07.0100C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FXP050.07.0100C
Beskrivning
GNSS AND WI-FI FLEXIBLE PCB ANTE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,562GHz, 1,575GHz, 1,603GHz, 2,45GHz, 5,5GHz, 6,525GHz GNSS, Wi-Fi Patch (flat) RF-antenner 1,559GHz-1,565GHz, 1,565GHz-1,586GHz, 1,596GHz-1,61GHz, 2,4GHz-2,5GHz, 5,15GHz-5,85GHz, 5,925GHz-7,125GHz 2,11dBi, 2,14dBi, 1,65dBi, 3,62dBi, 5,8dBi, 6,57dBi I-PEX Ytmontering
Kategori
Antal band
6
Tillverkare
Taoglas Limited
Förstärkning
2,11dBi, 2,14dBi, 1,65dBi, 3,62dBi, 5,8dBi, 6,57dBi
Förpackning
Bulk
Effekt - max
2 W
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 100mm
RF-familj/standard
Navigering, WiFi
Terminering
I-PEX
Frekvensgrupp
Bredband
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
1,562GHz, 1,575GHz, 1,603GHz, 2,45GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Höjd (max)
0,009" (0,24mm)
Frekvensomfång
1,559GHz-1,565GHz, 1,565GHz-1,586GHz, 1,596GHz-1,61GHz, 2,4GHz-2,5GHz, 5,15GHz-5,85GHz, 5,925GHz-7,125GHz