FXC.40.A.DG
DigiKeys produktnummer
931-FXC.40.A.DG-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FXC.40.A.DG
Beskrivning
RFID ANTENNA 13.56MHZ NFC
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RFID-antenner 13,56MHz
Kategori
Frekvens
13,56MHz
Tillverkare
Taoglas Limited
Egenskaper
Närfältskommunikation (NFC)
Serie
Storlek/dimension
Diam. 40,00mm x H 0,27mm