AP.10F.07.0039B
DigiKeys produktnummer
931-1148-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AP.10F.07.0039B
Beskrivning
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH CAB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,575GHz GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1,574GHz-1,576GHz -10dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Ytmontering
Kategori
Antal band
1
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
2
Förpackning
Tråg
Förstärkning
-10dBic
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 39mm, LNA, filter
RF-familj/standard
Navigering
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
1,575GHz
Höjd (max)
0,244" (6,20mm)
Frekvensomfång
1,574GHz-1,576GHz