ALPDF254.07.0100C
DigiKeys produktnummer
931-ALPDF254.07.0100C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ALPDF254.07.0100C
Beskrivning
ACTIVE L-BAND DUAL FEED PATCH AN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,542GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1,525GHz-1,559GHz -4,1dBi I-PEX MHFHT (U.FL) Ytmontering
Kategori
Antenntyp
Keramisk (patch)
Tillverkare
Taoglas Limited
Antal band
1
Förpackning
Bulk
Förstärkning
-4,1dBi
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 100mm, LNA, filter
RF-familj/standard
Navigering
Terminering
I-PEX MHFHT (U.FL)
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens - (center/band)
1,542GHz
Höjd (max)
0,327" (8,30mm)
Frekvensomfång
1,525GHz-1,559GHz