AHP24510.07.0100C
DigiKeys produktnummer
931-AHP24510.07.0100C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AHP24510.07.0100C
Beskrivning
ACTIVE GNSS L1,L2 L-BAND STACKED
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,227GHz, 1,249GHz, 1,542GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,589GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS Keramisk (patch) RF-antenner 1,217GHz-1,237GHz, 1,241GHz-1,258GHz, 1,525GHz-1,559GHz, 1,559GHz-1,563GHz, 1,563GHz-1,587GHz, 1,569GHz-1,61GHz 3,05dBi, 2,86dBi, 4,33dBi, 4,48dBi, 4,5dBi, 2,46dBi I-PEX MHFI (U.FL) Lim
Kategori
Antal band
6
Tillverkare
Taoglas Limited
VSWR
2
Förpackning
Bulk
Förstärkning
3,05dBi, 2,86dBi, 4,33dBi, 4,48dBi, 4,5dBi, 2,46dBi
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kabel - 100mm, LNA, filter
RF-familj/standard
Navigering
Terminering
I-PEX MHFI (U.FL)
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Monteringstyp
Lim
Frekvens - (center/band)
1,227GHz, 1,249GHz, 1,542GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,589GHz
Höjd (max)
0,596" (15,15mm)
Frekvensomfång
1,217GHz-1,237GHz, 1,241GHz-1,258GHz, 1,525GHz-1,559GHz, 1,559GHz-1,563GHz, 1,563GHz-1,587GHz, 1,569GHz-1,61GHz