Bilden för AGVLB208.A.07.0100AO är inte tillgänglig
AGVLB208.A.07.0100AO
DigiKeys produktnummer
931-AGVLB208.A.07.0100AO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AGVLB208.A.07.0100AO
Beskrivning
AGVLB208.A ACTIVE MULTI-BAND GNS
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1,176GHz, 1,575GHz BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS, QZSS, SBAS Keramisk (patch) RF-antenner 0,01dBi, 0,15dBi I-PEX MHFI Kontaktdonsmontering
Kategori
Antal band
2
Tillverkare
Taoglas Limited
Förstärkning
0,01dBi, 0,15dBi
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Kabel - 100mm, LNA, filter
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
I-PEX MHFI
RF-familj/standard
Navigering
Monteringstyp
Kontaktdonsmontering
Frekvensgrupp
UHF (1GHz-2GHz)
Höjd (max)
0,469" (11,90mm)
Frekvens - (center/band)
1,176GHz, 1,575GHz