UMK325B7475KM-P | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | UMK325B7475KM-P |
Beskrivning | CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210 |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4.7 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | UMK325B7475KM-P Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,106" (2,70mm) |