UMK325AB7106KM8P
DigiKeys produktnummer
587-UMK325AB7106KM8PTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-UMK325AB7106KM8PCT-ND - Remsbit (CT)
587-UMK325AB7106KM8PDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK325AB7106KM8P
Beskrivning
CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
UMK325AB7106KM8P Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)