UMK316BJ105KD-T
DigiKeys produktnummer
587-2401-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-2401-1-ND - Remsbit (CT)
587-2401-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK316BJ105KD-T
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X5R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X5R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
UMK316BJ105KD-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)