UMK316BBJ106ML-T
DigiKeys produktnummer
587-3248-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-3248-1-ND - Remsbit (CT)
587-3248-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK316BBJ106ML-T
Beskrivning
CAP CER 10UF 50V X5R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X5R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
UMK316BBJ106ML-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,075" (1,90mm)