UMK316B7225MD-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | UMK316B7225MD-T |
Beskrivning | CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.2 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | UMK316B7225MD-T Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±20% | Tjocklek (max) 0,037" (0,95mm) |