UMK107C7224KAHTE
DigiKeys produktnummer
587-4956-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-4956-1-ND - Remsbit (CT)
587-4956-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK107C7224KAHTE
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 50V X7S 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.22 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7S 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
UMK107C7224KAHTE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)