UMK105BJ682MVHF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
6800 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X5R 0402 (metrisk 1005)
TAIYO YUDEN MLCCs
UMK105BJ682MVHF
DigiKeys produktnummer
UMK105BJ682MVHF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UMK105BJ682MVHF
Beskrivning
CAP CER 6800PF 50V X5R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
UMK105BJ682MVHF Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)