TMK325BJ226KM-P är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiyo Yuden
I lager: 43 305
Datablad
Similar
Taiyo Yuden
I lager: 531 529
Datablad
22 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)