TMK105BJ333KV-F | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TMK105BJ333KV-F |
Beskrivning | CAP CER 0.033UF 25V X5R 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 7 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 0.033 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X5R 0402 (metrisk 1005) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TMK105BJ333KV-F Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,022" (0,55mm) |