TMK042CG8R7BD-W | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TMK042CG8R7BD-W |
Beskrivning | CAP CER 8.7PF 25V C0G/NP0 01005 |
Tillverkarens standardleveranstid | 7 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 8.7 pF ±0,1pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 01005 (metrisk 0402) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TMK042CG8R7BD-W Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,016" x B 0,008" (0,40 x 0,20mm) |
Tolerans ±0,1pF | Tjocklek (max) 0,009" (0,22mm) |