TMK042CG7R4BD-W är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
7.4 pF ±0,1pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 01005 (metrisk 0402)
TAIYO YUDEN MLCCs
TMK042CG7R4BD-W
DigiKeys produktnummer
587-5729-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-5729-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TMK042CG7R4BD-W
Beskrivning
CAP CER 7.4PF 25V C0G/NP0 01005
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TMK042CG7R4BD-W Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,016" x B 0,008" (0,40 x 0,20mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,009" (0,22mm)