TMK021CG0R7BK-W
DigiKeys produktnummer
587-TMK021CG0R7BK-WTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-TMK021CG0R7BK-WCT-ND - Remsbit (CT)
587-TMK021CG0R7BK-WDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TMK021CG0R7BK-W
Beskrivning
CAP CER 0.7PF 25V C0G/NP0 008004
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.7 pF ±0,1pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 008004 (metrisk 0201)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TMK021CG0R7BK-W Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
008004 (metrisk 0201)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,010" x B 0,005" (0,25 x 0,13mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,006" (0,14mm)